Mirrors Import Export (7.x-1.3) - en to bo translation catalogue (14 entries)

en: Status
bo: གནས་སྟངས

en: Submit
bo: ཡར་སྤྲོད

en: Disabled
bo: ནུས་མེད་བསྒྱུར་ཡོད

en: Enabled
bo: ནུས་ཡོད་བཟོས་ཡོད

en: Date
bo: ཚེས་གྲངས

en: Taxonomy term
bo: རིགས་དབྱེའི་བྱེ་བྲག་མིང

en: Text
bo: ཡི་གེ

en: User
bo: སྤྱོད་མཁན

en: Node
bo: སྦྲེལ་གནས

en: Views UI
bo: མཐོང་རིས་ཀྱི་འཆར་ངོས

en: Integer
bo: ཧྲིལ་གྲངས

en: Decimal
bo: སིལ་གྲངས

en: No content available.
bo: ནང་དོན་མེད།

en: Taxonomy Term
bo: རིགས་དབྱེ་ཐ་སྙད
