Mirrors Import Export (7.x-1.3) - en to ca translation catalogue (13 entries)

en: Status
ca: Estat

en: Submit
ca: Envia

en: Disabled
ca: Inhabilitat

en: Enabled
ca: Habilitat

en: Date
ca: Data

en: Taxonomy term
ca: Terme de taxonomia

en: User
ca: Usuari

en: Integer
ca: Enter

en: No content available.
ca: No hi ha contingut disponible.

en: Boolean
ca: Booleà

en: Bundle
ca: Embolcall

en: Taxonomy Term
ca: Terme de la taxonomia

en: Entity Reference
ca: Referència d'entitat
