Mirrors Import Export (7.x-1.3) - en to dz translation catalogue (8 entries)

en: Status
dz: གནས་ཚད།

en: Submit
dz: བྱིན།

en: Disabled
dz: ལྕོགས་མིན།

en: Enabled
dz: ལྕོགས་ཅན།

en: Date
dz: ཚེས་གྲངས།

en: Taxonomy term
dz: དབྱེ་བསལ་བྱ་རིམ་གྱི་ཐ་སྙད་

en: User
dz: ལག་ལེན་པ།

en: Node
dz: མཐུད་མཚམས་
