Mirrors Import Export (7.x-1.3) - en to hy translation catalogue (12 entries)

en: Status
hy: Կարգավիճակ

en: Submit
hy: Կիրառել

en: Disabled
hy: Անջատված է

en: Enabled
hy: Ակտիվացված է

en: Date
hy: Ամսաթիվ

en: Taxonomy term
hy: Տաքսոնոմիա տերմին

en: Text
hy: Տեքստ

en: User
hy: Օգտագործող

en: Node
hy: Նոդ

en: Integer
hy: Ամբողջ թիվ

en: Boolean
hy: Բուլյան

en: Bundle
hy: Փաթեթ
