Mirrors Import Export (7.x-1.3) - en to id translation catalogue (13 entries)

en: Submit
id: Kirim

en: Disabled
id: Non Aktif

en: Enabled
id: Aktif

en: Date
id: Tanggal

en: Taxonomy term
id: Istilah taksonomi

en: Text
id: Teks

en: User
id: Pengguna

en: Views UI
id: Antarmuka Views

en: Integer
id: Bilangan bulat

en: Decimal
id: Desimal

en: No content available.
id: Tidak ada konten yang tersedia.

en: Bundle
id: Bundel

en: Taxonomy Term
id: Istilah Taksonomi
