Mirrors Import Export (7.x-1.3) - en to is translation catalogue (10 entries)

en: Status
is: Staða

en: Submit
is: Vista

en: Disabled
is: Óvirkt

en: Enabled
is: Virkt

en: Date
is: Dagsetning

en: Taxonomy term
is: Flokkunarhugtak

en: Text
is: Texti

en: User
is: Notandi

en: Node
is: Nóða

en: Integer
is: Heiltala
