Mirrors Import Export (7.x-1.3) - en to it translation catalogue (16 entries)

en: Status
it: Stato

en: Submit
it: Invia

en: Disabled
it: Disattivato

en: Enabled
it: Attivato

en: Date
it: Data

en: Taxonomy term
it: Termine della tassonomia

en: Text
it: Testo

en: User
it: Utente

en: Node
it: Nodo

en: Integer
it: Intero

en: Decimal
it: Decimale

en: No content available.
it: Nessun contenuto disponibile.

en: Boolean
it: Booleano

en: Taxonomy Term
it: Termine della tassonomia

en: Commerce Customer Profile
it: Profilo cliente di Commerce

en: Commerce Product
it: Prodotto di Commerce
