Mirrors Import Export (7.x-1.3) - en to kk translation catalogue (10 entries)

en: Status
kk: Жағдайы

en: Submit
kk: Жіберу

en: Disabled
kk: Сөндірілген

en: Enabled
kk: Қосылған

en: Date
kk: Датасы

en: Taxonomy term
kk: Қосатын термин

en: Text
kk: Текст

en: User
kk: Пайдаланушы

en: Node
kk: Түйін

en: No content available.
kk: Контент жоқ.
