Mirrors Import Export (7.x-1.3) - en to lv translation catalogue (15 entries)

en: Status
lv: Statuss

en: Submit
lv: Apstiprināt

en: Disabled
lv: Atspējots

en: Enabled
lv: Iespējots

en: Date
lv: Datums

en: Taxonomy term
lv: Taksonomijas termins

en: Text
lv: Teksts

en: User
lv: Lietotājs

en: Node
lv: Mezgls

en: Views UI
lv: Skatu UI

en: Integer
lv: Vesels skaitlis

en: Decimal
lv: Decimāldaļskaitlis

en: No content available.
lv: Nav pieejams saturs.

en: Boolean
lv: Loģiskais datu tips

en: Bundle
lv: Komplekts
