Mirrors Import Export (7.x-1.3) - en to mn translation catalogue (7 entries)

en: Status
mn: Төлөв

en: Disabled
mn: Идэвхгүй

en: Enabled
mn: Боломжтой

en: Date
mn: Огноо

en: Text
mn: Текст

en: User
mn: Хэрэглэгч

en: Node
mn: Зангилаа
