Mirrors Import Export (7.x-1.3) - en to nn translation catalogue (6 entries)

en: Submit
nn: Legg inn

en: Disabled
nn: Ikkje aktivert

en: Enabled
nn: Aktivert

en: Date
nn: Dato

en: User
nn: Brukar

en: Integer
nn: Heiltal
