Mirrors Import Export (7.x-1.3) - en to oc translation catalogue (14 entries)

en: Status
oc: Estatut

en: Submit
oc: Sometre

en: Disabled
oc: Desactivat

en: Enabled
oc: Activat

en: Date
oc: Data

en: Taxonomy term
oc: Tèrme de taxonomia

en: Text
oc: Tèxte

en: User
oc: Utilizaire

en: Node
oc: Nosèl

en: Views UI
oc: Vistas UI

en: Integer
oc: Entièr

en: No content available.
oc: Pas cap de contengut disponible.

en: Bundle
oc: Paquet

en: Taxonomy Term
oc: Tèrme de taxonomia
