Mirrors Import Export (7.x-1.3) - en to os translation catalogue (5 entries)

en: Status
os: Статус

en: Disabled
os: Хицæн у

en: Enabled
os: Иу у

en: Date
os: Датæ

en: Taxonomy term
os: Таксономийы термин
