Mirrors Import Export (7.x-1.3) - en to pl translation catalogue (19 entries)

en: Submit
pl: Zachowaj

en: Disabled
pl: Wyłączone

en: Enabled
pl: Włączone

en: Date
pl: Data

en: Taxonomy term
pl: Termin taksonomii

en: Text
pl: Tekst

en: User
pl: Użytkownik

en: Node
pl: Węzeł

en: Views UI
pl: Panel administracyjny widoków

en: Integer
pl: Liczba całkowita

en: Decimal
pl: Liczba dziesiętna

en: No content available.
pl: Brak zawartości.

en: Bundle
pl: Zestaw

en: Entity Type
pl: Typ encji

en: Taxonomy Term
pl: Termin

en: Commerce Customer Profile
pl: Profil klienta Commerce

en: Entity Reference
pl: Referencja do encji

en: Address field
pl: Pole adresu

en: Commerce Price
pl: Cena commerce
