Mirrors Import Export (7.x-1.3) - en to ps translation catalogue (8 entries)

en: Status
ps: حالت

en: Submit
ps: ولیګه

en: Disabled
ps: ناتوانه

en: Date
ps: نيټه

en: Text
ps: متن

en: User
ps: غړی

en: Boolean
ps: هو-نه ييز (Boolean)

en: Bundle
ps: بنډل
