Mirrors Import Export (7.x-1.3) - en to si translation catalogue (7 entries)

en: Status
si: තත්වය

en: Submit
si: ඉදිරිපත් කරන්න

en: Disabled
si: අක්‍රීය කර ඇත

en: Enabled
si: සක්‍රීයයි

en: Date
si: දිනය

en: Text
si: වගන්ති

en: User
si: පාවිච්චි කරන්නා
