Mirrors Import Export (7.x-1.3) - en to sk translation catalogue (15 entries)

en: Status
sk: Stav

en: Submit
sk: Odoslať

en: Disabled
sk: Zakázané

en: Enabled
sk: Povolené

en: Date
sk: Dátum

en: Taxonomy term
sk: Termín taxonómie

en: User
sk: Používateľ

en: Node
sk: Uzol

en: Integer
sk: Celé číslo

en: Decimal
sk: Desatinné číslo

en: No content available.
sk: Žiaden obsah nie je dostupný.

en: Boolean
sk: Logické hodnoty

en: Bundle
sk: Zväzok

en: Taxonomy Term
sk: Termín taxonómie

en: Entity Reference
sk: Odkaz na entitu
