Mirrors Import Export (7.x-1.3) - en to sl translation catalogue (13 entries)

en: Status
sl: Stanje

en: Submit
sl: Pošlji

en: Disabled
sl: Onemogočeno

en: Enabled
sl: Omogočeno

en: Date
sl: Datum

en: Taxonomy term
sl: Taksonomski izraz

en: Text
sl: Besedilo

en: User
sl: Uporabnik

en: Node
sl: Vozlišče

en: Integer
sl: Celo število

en: Decimal
sl: Decimalno število

en: No content available.
sl: Na voljo ni nobene vsebine.

en: Boolean
sl: Logična vrednost
