Mirrors Import Export (7.x-1.3) - en to th translation catalogue (13 entries)

en: Status
th: สถานะ

en: Submit
th: ส่งข้อมูล

en: Disabled
th: ปิดการใช้งาน

en: Enabled
th: เปิดใช้งาน

en: Date
th: วันที่

en: Text
th: ข้อความ

en: Integer
th: จำนวนเต็ม

en: Decimal
th: ตัวเลข

en: Importer
th: ผู้นำเข้า

en: Boolean
th: บูลีน

en: Bundle
th: กลุ่ม

en: Taxonomy Term
th: การจัดหมวดหมู่เนื้อหาด้วยเทอม

en: Entity Reference
th: อ้างอิงเอนทิตี
