Mirrors Import Export (7.x-1.3) - en to uk translation catalogue (24 entries)

en: Status
uk: Стан

en: Submit
uk: Надіслати

en: Disabled
uk: Вимкнено

en: Enabled
uk: Увімкнено

en: Date
uk: Дата

en: Taxonomy term
uk: Термін таксономії

en: Text
uk: Текст

en: User
uk: Користувач

en: Node
uk: Матеріал

en: Views UI
uk: Інтерфейс видів

en: Integer
uk: Ціле число

en: Decimal
uk: Десяткове

en: Importer
uk: Втягувач

en: No content available.
uk: Матеріали відсутні.

en: Boolean
uk: Булева змінна

en: Bundle
uk: Пакет

en: Entity Type
uk: Тип сутності

en: Taxonomy Term
uk: Термін таксономії

en: Mirrors
uk: Дзеркала

en: Commerce Customer Profile
uk: Торгівля: Профіль покупця

en: Commerce Product
uk: Торгівля: Товар

en: Entity Reference
uk: Посилання на сутність

en: Address field
uk: Адресне поле

en: Commerce Price
uk: Торгівля: Ціна
