Mirrors Import Export (7.x-1.3) - en to af translation catalogue (6 entries)

en: Submit
af: Stuur

en: Disabled
af: Gedeaktiveer

en: Enabled
af: Geaktiveer

en: Date
af: Datum

en: User
af: Gebruiker

en: Node
af: Mode
