Mirrors Import Export (7.x-1.3) - en to da translation catalogue (14 entries)

en: Submit
da: Indsend

en: Disabled
da: Deaktiveret

en: Enabled
da: Aktiveret

en: Date
da: Dato

en: Taxonomy term
da: Ord i ordforråd

en: Text
da: Tekst

en: User
da: Bruger

en: Node
da: Indholdselement

en: Integer
da: Heltal

en: Decimal
da: Decimaltal

en: Importer
da: Importér

en: No content available.
da: Der er intet indhold at vise.

en: Boolean
da: Boolsk

en: Taxonomy Term
da: Taksonomiterm
