Mirrors Import Export (7.x-1.3) - en to et translation catalogue (19 entries)

en: Status
et: Olek

en: Submit
et: Sisesta

en: Disabled
et: Keelatud

en: Enabled
et: Lubatud

en: Date
et: Kuupäev

en: Taxonomy term
et: Taksonoomia termin

en: Text
et: Tekst

en: User
et: Kasutaja

en: Node
et: Postitus

en: Integer
et: Täisarv

en: Decimal
et: Kümnendmurd

en: No content available.
et: Sisu puudub.

en: Boolean
et: Tõeväärtus

en: Bundle
et: kogum

en: Entity Type
et: Olemite tüübid

en: Taxonomy Term
et: Taksonoomiatermin

en: Commerce Product
et: Commerce'i toode

en: Entity Reference
et: Olemi viide

en: Address field
et: Aadressi väli
