Mirrors Import Export (7.x-1.3) - en to gl translation catalogue (16 entries)

en: Status
gl: Estado

en: Submit
gl: Enviar

en: Disabled
gl: Desactivado

en: Enabled
gl: Activado

en: Date
gl: Data

en: Taxonomy term
gl: Termo de taxonomía

en: Text
gl: Texto

en: User
gl: Usuario/a

en: Node
gl: Nodo

en: Integer
gl: Enteiro

en: No content available.
gl: Contido non dispoñible

en: Boolean
gl: Booleano

en: Bundle
gl: Paquete

en: Taxonomy Term
gl: Término de taxonomía

en: Commerce Customer Profile
gl: Perfil de cliente de Commerce

en: Commerce Product
gl: Produto de Commerce
