Mirrors Import Export (7.x-1.3) - en to gu translation catalogue (11 entries)

en: Status
gu: સ્થિતિ

en: Submit
gu: રજૂ કરો

en: Disabled
gu: નિષ્ક્રિય

en: Enabled
gu: સક્રિય

en: Date
gu: તારીખ

en: Text
gu: લખાણ

en: User
gu: વપરાશકર્તા

en: Node
gu: નોડ

en: Integer
gu: પૂર્ણાંક

en: Boolean
gu: બૂલિયન

en: Bundle
gu: બંડલ
