Mirrors Import Export (7.x-1.3) - en to he translation catalogue (17 entries)

en: Status
he: מצב

en: Submit
he: שלח

en: Disabled
he: מושבת

en: Enabled
he: מופעל

en: Date
he: תאריך

en: Taxonomy term
he: סיווג במילון

en: Text
he: טקסט

en: User
he: משתמש

en: Node
he: פריט תוכן

en: Views UI
he: משמשק משתמש היבטים

en: Integer
he: שלם

en: Decimal
he: דצימלי

en: No content available.
he: אין תוכן זמין.

en: Boolean
he: בוליאני

en: Bundle
he: חבילה

en: Taxonomy Term
he: סיווג טקסונומי

en: Entity Reference
he: רפרנס ליישות
