Mirrors Import Export (7.x-1.3) - en to lt translation catalogue (16 entries)

en: Status
lt: Būsena

en: Submit
lt: Siųsti

en: Disabled
lt: Išjungta

en: Enabled
lt: Įjungta

en: Date
lt: Data

en: Taxonomy term
lt: Sistematikos terminas

en: Text
lt: Tekstas

en: User
lt: Narys

en: Node
lt: Mazgas

en: Views UI
lt: Vaizdo UI (vartotojo sąsaja)

en: Integer
lt: Sveikas skaičius

en: Decimal
lt: Dešimtainis

en: Importer
lt: Importuotojas

en: No content available.
lt: Turinio nėra.

en: Boolean
lt: Loginis

en: Bundle
lt: Paketas
