Mirrors Import Export (7.x-1.3) - en to my translation catalogue (6 entries)

en: Status
my: အခြေအနေ

en: Submit
my: တင်သွင်းသည်

en: Disabled
my: ပိတ်ထားသည်

en: Date
my: ရက်စွဲ

en: Taxonomy term
my: Taxonomy အသုံးအနှုံး

en: User
my: အသုံးပြုသူ
