Mirrors Import Export (7.x-1.0) - en to ro translation catalogue (11 entries)

en: Title
ro: Titlu

en: Status
ro: Stare

en: Submit
ro: Trimite

en: Disabled
ro: Dezactivat

en: Enabled
ro: Activat

en: Views UI
ro: UI Vizualizări

en: Integer
ro: Număr întreg

en: Decimal
ro: Zecimal

en: Float
ro: Virgulă mobilă

en: No content available.
ro: Nu este conținut disponibil.

en: Bundle
ro: Pachet
