Mirrors Import Export (7.x-1.3) - en to sv translation catalogue (16 entries)

en: Submit
sv: Skicka

en: Disabled
sv: Ej aktiverad

en: Enabled
sv: Aktiverad

en: Date
sv: Datum

en: Taxonomy term
sv: Taxonomiterm

en: User
sv: Användare

en: Node
sv: Nod

en: Integer
sv: Heltal

en: Decimal
sv: Decimaltal

en: Importer
sv: Importör

en: No content available.
sv: Inget innehåll tillgängligt.

en: Boolean
sv: Boolesk

en: Bundle
sv: Hopsamling

en: Taxonomy Term
sv: Taxonomiterm

en: Entity Reference
sv: Objektsreferens

en: Address field
sv: Adressfält
