Misery (7.x-2.0-beta1) - en to de translation catalogue (5 entries)

en: Logout
de: Abmelden

en: seconds
de: Sekunden

en: Delay
de: Verzögerung

en: Word
de: Wort

en: 403 Access denied
de: 403 Zugriff verweigert
