Misery (7.x-2.0-beta1) - en to uk translation catalogue (8 entries)

en: Logout
uk: Вихід

en: seconds
uk: секунд(и)

en: Spam
uk: Спам

en: Delay
uk: Затримка

en: Word
uk: Слово

en: Chance
uk: Шанс

en: List of URLs
uk: Список адрес URL

en: 403 Access denied
uk: 403 Немає доступу
