Misery (7.x-2.0) - en to fi translation catalogue (5 entries)

en: Logout
fi: Kirjaudu ulos

en: seconds
fi: sekuntia

en: Spam
fi: Roska

en: Chance
fi: Mahdollisuus

en: 403 Access denied
fi: 403 Pääsy kielletty
