Misery (7.x-2.0) - en to hu translation catalogue (7 entries)

en: Logout
hu: Kijelentkezés

en: seconds
hu: másodperc

en: Spam
hu: Reklámszemét

en: Delay
hu: Késleltetés

en: Chance
hu: Súlyozás

en: 403 Access denied
hu: 403 – A hozzáférés megtagadva

en: Log the user out.
hu: A felhasználó kiléptetése.
