Misery (7.x-2.0) - en to ja translation catalogue (6 entries)

en: Logout
ja: ログアウト

en: seconds
ja: 秒

en: Spam
ja: スパム

en: Delay
ja: 遅延

en: Word
ja: 単語

en: 403 Access denied
ja: 403 アクセス拒否
