Misery (7.x-2.0) - en to nl translation catalogue (6 entries)

en: Logout
nl: Uitloggen

en: seconds
nl: seconden

en: Delay
nl: Vertraging

en: Word
nl: Woord

en: Chance
nl: Kans

en: 403 Access denied
nl: 403 Verboden toegang
