Misery (7.x-2.1) - en to es translation catalogue (9 entries)

en: Logout
es: Cerrar sesión

en: seconds
es: segundos

en: Delay
es: Retraso

en: Word
es: Palabra

en: Configure how misery works.
es: Configure como funciona misery.

en: White screen
es: Pantalla blanca

en: Wrong page
es: Página errada

en: Random node
es: Nodo aleatorio

en: 403 Access denied
es: 403 Acceso denegado
