Misery (7.x-2.1) - en to fr translation catalogue (6 entries)

en: Logout
fr: Déconnexion

en: seconds
fr: secondes

en: Spam
fr: Pourriel (spam)

en: Delay
fr: Délai

en: Word
fr: Mot

en: 403 Access denied
fr: 403 Accès refusé
