Misery (7.x-2.1) - en to pl translation catalogue (8 entries)

en: Logout
pl: Wyloguj

en: seconds
pl: sekundy

en: Delay
pl: Opóźnienie

en: Word
pl: Słowo

en: Random node
pl: Losowy węzeł

en: 403 Access denied
pl: Brak dostępu (403)

en: 404 Not found
pl: 404 Nie znaleziono

en: 503 Site offline
pl: 503 Strona niedostępna
