Misery (7.x-2.0-beta1) - en to ru translation catalogue (7 entries)

en: Logout
ru: Выход

en: seconds
ru: секунд

en: Spam
ru: Спам

en: Word
ru: Слово

en: Chance
ru: Шанс

en: Random node
ru: Случайный материал

en: 403 Access denied
ru: 403 Доступ запрещён
