Mix and Match (7.x-1.0) - en to bo translation catalogue (14 entries)

en: Home
bo: གཙོ་ངོས

en: Content
bo: ནང་དོན

en: None
bo: མེད།

en: Help
bo: རོགས་རམ

en: Background Color
bo: རྒྱབ་ལྗོངས་ཀྱི་ཁ་དོག

en: Header
bo: འགོ་བརྗོད

en: Footer
bo: ཤོག་མཇུག

en: Rounded corners
bo: ཟླུམ་ཟུར།

en: Main menu
bo: འདེམས་བྱང་གཙོ་བོ

en: Header top
bo: འགོ་བརྗོད་གོང་མ

en: Page top
bo: ཤོག་ངོས་ཀྱི་གོང

en: Page bottom
bo: ཤོག་ངོས་ཀྱི་ཞབས

en: Sidebar first
bo: ཟུར་སྒྲོམ་དང་པོ

en: Sidebar second
bo: ཟུར་སྒྲོམ་གཉིས་པ
