Mix and Match (7.x-1.0) - en to bs translation catalogue (6 entries)

en: Home
bs: Početna

en: Content
bs: Sadržaj

en: None
bs: Nijedan

en: Help
bs: Pomoć

en: Colors
bs: Boje

en: Header top
bs: Vrh zaglavlja
