Mix and Match (7.x-1.0) - en to cs translation catalogue (17 entries)

en: Home
cs: Domů

en: Content
cs: Obsah

en: None
cs: Žádné

en: Help
cs: Nápověda

en: Header
cs: Hlavička

en: Footer
cs: Patička

en: Red
cs: Červená

en: White
cs: Bílá

en: Gray
cs: Šedý

en: Green
cs: Zelená

en: Blue
cs: Modrý

en: Black
cs: Černý

en: Main menu
cs: Hlavní menu

en: Header top
cs: Začátek hlavičky

en: Page bottom
cs: Dolní část stránky

en: Sidebar first
cs: První postranní panel

en: Sidebar second
cs: Druhý postranní panel
