Mix and Match (7.x-1.0) - en to da translation catalogue (25 entries)

en: Home
da: Hjem

en: Content
da: Indhold

en: None
da: Ingen

en: Help
da: Hjælp

en: Background Color
da: Baggrundsfarve

en: Header
da: Overskrift

en: Footer
da: Sidefod

en: Colors
da: Farver

en: Red
da: Rød

en: White
da: Hvid

en: Gray
da: Grå

en: Green
da: Grøn

en: Blue
da: Blå

en: Black
da: Sort

en: Dark Blue
da: Mørkeblå

en: Main menu
da: Hovedmenu

en: Header top
da: Sidehovede top

en: Node bottom
da: Indholdselement bund

en: Page top
da: Sidehovede

en: Page bottom
da: Sidefod

en: Sidebar first
da: Første sidebar

en: Node top
da: Indholdselement top

en: Sidebar second
da: Anden sidebar

en: Preface bottom
da: Preface bund

en: Postscript bottom
da: Postscript bund
