Mix and Match (7.x-1.0) - en to eo translation catalogue (13 entries)

en: Home
eo: Hejmo

en: Content
eo: Enhavo

en: None
eo: Neniu

en: Help
eo: Helpo

en: Header
eo: Kaplinio

en: Footer
eo: Piedlinio

en: Red
eo: Ruĝa

en: Gray
eo: Griza

en: Green
eo: Verda

en: Blue
eo: Blua

en: Black
eo: Nigra

en: Main menu
eo: Ĉefa menuo

en: Header top
eo: Kaplinia supro
