Mix and Match (7.x-1.0) - en to fa translation catalogue (22 entries)

en: Home
fa: خانه

en: Content
fa: محتوا

en: None
fa: هیچ

en: Help
fa: راهنما

en: Background Color
fa: رنگ پس زمینه

en: Header
fa: سربرگ

en: Footer
fa: پاورقی

en: Colors
fa: رنگ‌ها

en: Red
fa: قرمز

en: White
fa: سفید

en: Gray
fa: خاکستری

en: Green
fa: سبز

en: Blue
fa: آبی

en: Orange
fa: نارنجی

en: Black
fa: سیاه

en: Main menu
fa: منوی اصلی

en: Header top
fa: بالای سربرگ

en: Page top
fa: بالای صفحه

en: Page bottom
fa: پایین صفحه

en: Sidebar first
fa: نوار کناری اول

en: Search...
fa: جستجو...

en: Sidebar second
fa: نوار کناری دوم
