Mix and Match (7.x-1.0) - en to kn translation catalogue (15 entries)

en: Home
kn: ನೆಲೆ

en: Content
kn: ಒಳಅಂಶ

en: None
kn: ಯಾವುದೂ ಇಲ್ಲ

en: Help
kn: ಸಹಾಯ

en: Background Color
kn: ಹಿನ್ನಲೆ ಬಣ್ಣ

en: Header
kn: ಹೆಡರ್

en: Colors
kn: ಬಣ್ಣಗಳು

en: Red
kn: ಕೆಂಪು

en: White
kn: ಶ್ವೇತ

en: Gray
kn: ಬೂದು

en: Green
kn: ಹಸಿರು

en: Blue
kn: ನೀಲಿ

en: Orange
kn: ಕಿತ್ತಳೆ

en: Black
kn: ಕಪ್ಪು

en: Page bottom
kn: ಪುಟದ ಕೆಳಗೆ
