Mix and Match (7.x-1.0) - en to lt translation catalogue (21 entries)

en: Home
lt: Pradžia

en: Content
lt: Turinys

en: None
lt: Joks

en: Help
lt: Pagalba

en: Header
lt: Antraštė

en: Footer
lt: Poraštė

en: Red
lt: Raudona

en: White
lt: Baltas

en: Gray
lt: Pilka

en: Green
lt: Žalia

en: Blue
lt: Mėlyna

en: Orange
lt: Oranžinė

en: Rounded corners
lt: Apvalūs kampai

en: Black
lt: Juoda

en: Main menu
lt: Pagrindinis meniu

en: Header top
lt: Galvos viršus

en: Page top
lt: Puslapio viršus

en: Page bottom
lt: Puslapio apačia

en: Sidebar first
lt: Pirma pusė

en: Sidebar second
lt: Antra pusė

en: Light Blue
lt: Šviesiai mėlyna
