Mix and Match (7.x-1.0) - en to pl translation catalogue (24 entries)

en: Home
pl: Strona główna

en: Content
pl: Zawartość

en: None
pl: Brak

en: Help
pl: Pomoc

en: Background Color
pl: Kolor tła

en: Header
pl: Nagłówek

en: Footer
pl: Stopka

en: Colors
pl: Kolory

en: Red
pl: Czerwony

en: White
pl: Biały

en: Gray
pl: Szary

en: Green
pl: Zielony

en: Blue
pl: Niebieski

en: Orange
pl: Pomorańczowy

en: Rounded corners
pl: Zaokrąglane narożniki

en: Black
pl: Czarny

en: Main menu
pl: Menu główne

en: Header top
pl: Kolor górnej części nagłówka

en: Page top
pl: Góra strony

en: Page bottom
pl: Dół strony

en: Sidebar first
pl: Pierwsza kolumna boczna

en: Search...
pl: Szukaj...

en: Sidebar second
pl: Druga kolumna boczna

en: Light Blue
pl: Jasnoniebieski
