Mix and Match (7.x-1.0) - en to sk translation catalogue (18 entries)

en: Home
sk: Domov

en: Content
sk: Obsah

en: None
sk: Žiadne

en: Help
sk: Pomoc

en: Header
sk: Hlavička

en: Footer
sk: Päta

en: Red
sk: Červená

en: White
sk: Biela

en: Gray
sk: Odtiene šedej

en: Green
sk: Zelená

en: Blue
sk: Modrá

en: Black
sk: Čierna

en: Main menu
sk: Hlavné menu

en: Header top
sk: Vrch hlavičky

en: Page top
sk: Vrch stránky

en: Page bottom
sk: Koniec stránky

en: Sidebar first
sk: Prvý postranný stĺpec

en: Sidebar second
sk: Druhý postranný stĺpec
